ActiFit.cz – Reference

ActiFit.cz je e-shop určený pro všechny milovníku aktivního a zdravého životního stylu, jenž hledají doplňky výživy pro efektivnější dosažení svých cílů. V sortimentu najdete sportovní výživu, fitness vybavení, potravinové doplňky a další produkty, které podporují růst svalové hmoty a udržení kondice.

ActiFit.cz - Reference 1
Actifit – Sportovní výživa

Náplň spolupráce:

Actifit - Meziroční rozdíl tržeb a trafficu 2019 / 2018
Actifit – Meziroční rozdíl tržeb a trafficu 2019 / 2018

Stav: Aktivní spolupráce od 2017

S e-shopem ActiFit.cz jsme navázali spolupráci v roce 2017 s cílem využít prodejní kanálu na Facebook Ads a budovat pomocí něj brand. Po dokončení redesignu, který zaštiťoval Pavel Tlapák jsme s klientem rozšířili spolupráci i o PPC, SEO a marketingové konzultace. Během prvního roku komplexnější spolupráce jsme se soustředili na optimalizaci kanálů a hledání příležitostí, od roku 2019 už jen zvedáme tržby a snižujeme náklady, což se každým měsícem daří meziročně překonávat.

S Tomášem náš eshop aktuálně spolupracuje již druhým rokem a upřímně si myslím, že je to z mého pohledu jeden z mála lidí v tomto oboru, kterého opravdu můžeme nazývat profesionálem. Snaží se vždy najít správné řešení všech požadavků a nastavených cílů, ale hlavně toto řešení umí převést i do praxe. Za náš tým rozhodně doporučujeme a doufáme, že nás s Tomášem čeká ještě hodně dlouhá a úspěšná spolupráce :)

……………………

Petr Ošlejšek
manažer prodeje

Mohlo by vás zajímat: Případová studie na SEO: Jak jsme zvedli tržby o 550.000 Kč
Mohlo by vás zajímat: Případová studie na Facebook Ads: Jak jsme zvedli tržby o 580 %

 Chtěli byste zvednout tržby v e-shopu? Napište mi …

Podpořte autora sdílením:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •