SEO Analytik

Jsem SEO analytik na volné noze a pomůžu vám optimalizovat eshop / web. Hlavní prací SEO analytika je pochopení vašeho obchodní cíle, zákazníků a jejich způsobu myšlení na internetu. Výstupem vám pak je kvalitní analýza klíčových slov, která se jednak stane hlavním nástrojem pro práci copywritera, ale také důležitý manuál pro případnou restrukturalizaci e-shopu / webu. Dalším krokem je analýza již fungujícího obsahu z pohledu kvality vstupní stránek a srovnání práce na obsahu u vaší konkurence.

Serpo, ppc, seo, pla a sem
SEO (průměrně u klientů generuje 20% tržeb)

Časté zjištění u klientů je, že nějakým způsobem s obsahem pracují, kolikrát i vyjíždějí na předních pozicích, ale jejich vstupní stránka nedosahuje žádných konverzí. Zpravidla to jsou blogy, které i přes kvalitní obsah nemají na konci článku žádnou výzvu k akci, prolinkovaná slova s dalšími kategoriemi či možnost pomocí blogu nakoupit prezentované zboží. Stejně tak, jako začátečnická analýza KW, která vás směruje cílit na nejsilnější klíčová slova, a zcela opomíjí longtaiolové výrazy. Ty mají díky menší konkurenci větší šanci na úspěch a mohou vám přinést přesněji zacílené zákazníky a konverze.

Pro kvalitní SEO analýzu vašeho webu je řada nástrojů, které jsou poskytovány zdarma, ale i několik velmi kvalitních, za které si budete muset zaplatit. Pro co nejpřesnější výsledky budu od vás potřebovat čtecí přístup do vašeho Google Analytics, Google Search Console (Webmasters Tools) a případně CMS (Redakčního systému). Plánujete-li redesign webu či začít pracovat na kvalitním obsahu tak, aby vám vynaložená práce generovala tržby, můžete mě kontaktovat na emailu info@tomaszahalka.cz

   Chcete více zákazníků? Rád vám řeknu více …

Cannot find required Table
Podpořte autora sdílením:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •