Konzultant SEO

Od roku 2011 jsem SEO konzultant pro střední a velké e-shopy, kterým se starám o analýzu klíčových slov, audit on-page faktorů, linkbuilding, návrh struktury webu a obsahovou strategii. Vylepšování pozic u organického vyhledávání a navýšení konverzí e-shopu je sice běh na další trať, ale dlouhodobě udržitelné výsledky se mohou několikanásobně vrátit.

Serpo, ppc, seo, pla a sem
SEO (průměrně u klientů generuje 20% tržeb)

Práce SEO konzultanta je obdobná jako u SEO specialisty a SEO analytikaOdhalím chyby ve zdrojovém kódu HTML (nevyplněné tagy, nevyužité možnosti, chyby ve scriptech, rychlost načítání atd.), podívám se na kvalitu vašeho obsahu (popisky produktů, kategorií, značek, blogů), nahlédnu do indexace stránek a pomohu vám odstranit chyby, které narušují průchodnost vyhledávacích robotů. V praxi se tomu říká kompletní analýza on-page faktorů.

U většiny klientů stálo za rychlým nárůstem v organice hlavně odstranění kritických chyb, kterých se nevědomky dopouštěli. Zpravidla to byla špatná skladba URL, indexované duplikace, zakázaná průchodnost, neefektivní sitemapa a další lehce odstranitelné chyby, které klienty stály zbytečně peníze. Pro odhalení nedostatků budu potřebovat čtecí přístup do vašeho Google Analytics, Google Search Console (Webmasters Tools), CMS (Redakčního systému) a do placených analytických nástrojů, které případně používáte.

SEO konzultaci doporučuji všem klientům, kteří i přes kvalitní práci na svých webech nedosahují očekávaných výsledků, a rádi by to změnili. Nevíte-li si s organikou rady, můžete mě kontaktovat na emailu info@tomaszahalka.cz

   Chcete více zákazníků? Rád vám řeknu více …