SEO Plzeň – Optimalizace pro vyhledávače

Jsem SEO konzultant s praxí od roku 2011, který se specializuje na eshopy a pomůžu vám zviditelnit se v přirozených výsledcích vyhledávání. Budu teď trochu hádat, ale na tuto stránku jste se pravděpodobně dostali přes dotazy typuSEO PlzeňSEO optimalizace Plzeň, SEO optimalizace pro vyhledávače Plzeň, SEO servis Plzeň, SEO služby Plzeň, SEO specialista Plzeň či přes další podobné výrazy, které souvisí s klíčovými slovy Optimalizace pro vyhledávače – SEO a Plzeň. No, není to zrovna nejlepší způsob jak vás sem nalákat, ale jste tu, takže funguje. A na jaká slova vy potřebujete vyjíždět? Podívejme se, jaké služby nabízím a co pro vás mohu všechno udělat …

SEO – Optimalizace pro vyhledávače – Plzeň

SEO Optimalizace – Plzeň

Tuto službu asi jisto jistě očekáváte a samozřejmě vám ji rád nabídnu. Projdeme technické řešení vašeho webu, podíváme se jak pracujete s keywords, on-page faktory, nastavíme obsahovou strategii a ukážeme si co dělat, aby vaše pozice ve výsledcích vyhledávání dávaly smysl a generovaly tržby. Nemějte strach, SEO optimalizace v Plzni je úplně stejná jako všude jinde, takže nemusíte poptávat předražené specialisty za astronomické ceny. Za ta léta jsem se jako freelancer naučil pro klienty pracovat stejně dobře z jakéhokoliv koutu světa a povídat si můžeme třeba přes Skype.

Další SEO služby – Plzeň

Mimo kompletní SEO servis, nabízím pro Plzeň i další služby. Máte vlastní in-house tým a raději dáváte práci svým lidem, než přikrmujete externistu? Nabízím vám kvalitní školení na linkbuilding a SEO v Plzni. Přišel čas na redesign webu a vy hledáte poradce, který vás nenechá nasekat SEO/UX chyby na vaše nové dítě? I s tím vám mohu pomoci a poskytnu poradenství při vývoji – ostatně mám za sebou několik úspěšných redesignů pro střední i velké eshopy, které najdete v referencích.

SEO Plzeň
SEO – Optimalizace pro vyhledávače – Plzeň

Plzeň je krásně město, ale člověk zde nemusí žít, aby vám fungovalo SEO. Proto pokud máte zájem o lepší výsledky z vyhledávání, napište mi na email: info@tomaszahalka.cz Jsem digitální nomád, a tak nikdy nevím v jakém městě a státě zrovna budu. Ovšem rád poznávám nové lidi i projekty, proto dejte vědět a já si vždy najdu cestu k zlepšení vašich pozic a nárůstu tržeb.

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin

Rate this post
Podpořte autora sdílením: