O mně

Jsem konzultant online marketingu se specializací na e-commerce pro menší a středně velké e-shopy. Své zkušenosti sbírám od roku 2009, ale můj první větší milník přišel v roce 2011, na pozici marketingového manažera pro miliardový e-shop se zaměřením na elektroniku.

Ten druhý nastal o téměř 4 roky později, kdy jsem této práce zanechal a odletěl žít do Chicaga. Skoro roční pauza mi nejen otevřela mysl k novým nápadům, ale i umožnila poznat řadu místních markeťáků, studovat naše i zahraniční publikace a věnovat se rozšíření dosavadních zkušeností. Po návratu jsem navázal spolupráci s největším řetězcem specializovaných e-shopů na oblečení a sportovní výbavu, kterým pomáhám s optimalizací on-page faktorů, zbožových feedů, SEO / PPC kampaní a na vylepšení UX / CRO webů.

Momentálně přijímám nabídky na zajímavé projekty a klienty, kteří jsou ve svém oboru profesionály a hledají cestu k budoucím zákazníkům. Můžete mít skvělý produkt, dobrý nápad i vymazlený web, ale bez zkušeností z online marketingu se zákazníci sami nepohrnou. Proto hledáte-li pomocnou ruku, projděte si prosím tento blog a podívejte se na stránku ceny a služby, které v současnosti nabízím. Budu se těšit na budoucí spolupráci.

Tomáš Zahálka

IČO: 05975328
Tel.: 723-268-346
Email: info@tomaszahalka.cz

Sídlo:
Budivojova 1243/17, 370 04
České Budějovice – České Budějovice 3

(Nejsem plátcem DPH)