SEO vs. koronavirus pro MZCR.

Přátelé a kolegové, vím, že teď máte plnou hlavu jiných starostí, ale rád bych vás požádal o vytvoření zpětných odkazů z vašich blogů, e-shopů a dalších stránek na oficiální web https://koronavirus.mzcr.cz/ a jeho podstránky, ideálně tak, že slovo z kterého povede odkaz bude „koronavirus“ nebo „aktuálně koronavirus“ viz právě uvedené příklady.

#rouskyvsem — informační web o rouškách (Zdroj: rouskyvsem.cz)

Proč bychom to měli dělat?

Před několika dny svolal kolega Pavel Ungr ve spolupráci s MZCR tým SEO specialistů s cílem optimalizovat oficiální web (subdoménu) stránek MZCR. Dva dny jsme pracovali na vytvoření informační architektury, kterou jsme před chvilkou dokončili tak, aby odpovídala na všechny dotazy ohledně koronaviru a předali jsme ji ke schválení kompetentní osobě z MZCR.

Každým linkem (odkazem), který vytvoříte na stránku: https://koronavirus.mzcr.cz/ nám pomůžete vyhoupnout pozice nahoru (stačí jeden link z jedné domény / webu), ideálně vytvořený z nějakého mini článku, ať to nejsou patičkové odkazy. A i když zatím návrh vstupních stránek, který jsme s kolegy dali dohromady na webu zatím není, tak její posilnění se neztratí a pomůže nám v informační záplavě, kterou vyhledávače pod exponenciálním nárustem dotazů nezvládají relevantně sortovat.

Cílem je posílit ve vyhledávačích oficiální web MZCR a zároveň tam dostat relevantní informace (po schválení IA a zpětných odkazech přijdou copywriteři a odladí na MZCR obsah).

Posilujeme linky i na další stránky, které pomáhají s osvětou a příklad mini článku najdete například zde:

Koronavirus sice vyléčit nepomůžeme, ale správně nasměrovat lidi k informacím ano.

Každý odkaz se počítá,tak linkujme, protože i MZCR potřebuje dobré SEO.

Děkuji za pozornost.

Podpořte autora sdílením:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.