MiloTec.net – Reference

Výrobce Milotec.net je na trhu více jak 26 let a se svými 20 ti zaměstnanci vyrábí nebo zajišťuje výrobu a distribuci na přibližně 400 produktů pro automobily Škoda, které se prodávají pod značkou Milotec po celém světě. Nedílnou součástí jejich produkce je i výroba dílů pro Automotive do prvovýroby os. automobilů či výroba vlastních dílů pro renomované tuningové značky v Německu, Rakousku a Holandsku. Ať už tedy chcete vylepšit svou Škodu Superb, Octavia, Fabia, Felicia, Roomster, Rapid, Citigo, Yeti, Kodiaq či Karoq, na Milotecu si vyberete ze stovek 100% recyklovatelných doplňků.

MiloTec - Reference - SEO
Milotec.net – Reference (Zdroj: Milotec.net)

Náplň spolupráce:

  • SEO – Analýza klíčových slov
  • SEO – Informační architektura
  • SEO – Copywriting a redirecty

Stav: Aktivní spolupráce od 2018

S e-shopem Milotec.net jsme navázali spolupráci v roce 2018, přes projektového a UX specialistu Lukáše Dubinu, který připravoval redesign a přechod na CMS Eshop-Rychle. Lukáš mě oslovil s nabídkou spolupráce, která zahrnovala analýzu klíčových slov, návrh informační architektury, copywriting a po přechodu na nové CMS i zajištění přesměrování stránek. Redesign a obsahové práce jsme dokončili v říjnu 2018 a naše spolupráce stále pokračuje. S ohledem na rozpracovanost projektu mohu zatím poskytnout pouze jména referenčních osob – Lukáš Dubina a majitele firmy Petr Civiš.

Dobrý den Tomáši, myslíme si, že jste odvedli skvělou práci. Až si všechno sedne, určitě se nějak sejdeme a domluvíme se na další spolupráci.

……………………………………

Petr Čiviš

Jednatel

  Chcete zlepšit SEO na vašem webu? Napište mi …