SEO České Budějovice – Optimalizace pro vyhledávače

Budu teď trochu hádat, ale na tuto stránku jste se asi dostali přes dotaz typu – SEO optimalizace České Budějovice a další podobné fráze kombinující SEO a České Budějovice. Není to sice nejlepší způsob jak vás mohu poznat, ale jste tu, takže funguje. A na jaká slova vy potřebujete vyjíždět? Jsem Budějčák a SEO specialista s praxí od roku 2011, který se zaměřuje na eshopy a pomůže vám zviditelnit se v přirozených výsledcích vyhledávání. Podívejme se, co všechno pro vás mohu udělat …

SEO – Optimalizace pro vyhledávače – České Budějovice

Optimalizace pro vyhledávače – České Budějovice

Tuto službu asi jisto jistě očekáváte a samozřejmě vám ji rád nabídnu. Projdeme technické řešení vašeho webu, podíváme se jak pracujete s keywords, on-page faktory, nastavíme obsahovou strategii a ukážeme si co dělat, aby vaše pozice ve výsledcích vyhledávání dávaly smysl a generovaly tržby. Nemějte strach, SEO optimalizace pro České Budějovice je úplně stejná jako všude jinde, takže i když zrovna nebudu ve svém oblíbeném městě, můžeme si povídat třeba přes Skype.

seo české budějovice
SEO – České Budějovice

Budějce je krásné město, ve kterém jsem vyrůstal, mám zde rodinu, přátelé a většina prvních klientů byla také zdejší. Proto máte-li zájem o lepší výsledky z vyhledávání a rádi byste někoho, který své město a nejspíš i váš eshop zná, napište mi na email: info@tomaszahalka.cz Jsem digitální nomád, a tak nikdy nevím v jakém městě a státě zrovna budu. Ovšem rád poznávám nové lidi i projekty, proto dejte vědět a já si vždy najdu cestu k zlepšení vašich pozic a nárůstu tržeb.

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin

Rate this post
Podpořte autora sdílením: