SEO Specialista

Jsem SEO specialista na volné noze. Mé znalosti zahrnují práci SEO konzultanta, analytika, linkbuildera a copywritera. Svým klientů tak poskytuji komplexní služby spojené s optimalizací webů pro přirozené výsledky z vyhledávání (tzv. organika).

Serpo, ppc, seo, pla a sem
SEO (průměrně u klientů generuje 20% tržeb)

Ty začínají poznáním sortimentu, auditem off-page a on-page faktorů, analýzou klíčových slov a následnou tvorbou samotného obsahu. Jedná se o dlouhodobou spolupráci, která je závislá na rychlosti odstraňovaní překážek a flexibilitě komunikace. Pokud váš redakční systém běží na nějakém zaběhnutém a vyvinutém řešení, jako je například Shoptet či WordPress, nebude třeba žádného velkého vývoje a práce půjde lépe od ruky. Naopak problémy bývají s řešením na míru, které nebylo léta aktualizované a nepodporuje například editaci skladby url, přesměrovávání stránek, úpravu meta tagů, tvorbu landing page a další nezbytné funkce, bez kterých se toho příliš dělat nedá.

Kvalitní SEO specialista vám může generovat přes 30% novýchrelevantních návštěvníků měsíčně, a obohatit tak vaše tržby o zajímavá čísla. Zároveň pokud máte sortiment, který vám v PPC nedává obchodní smysl, nebo začínáte a nemáte rozpočet na jeho zaplacení, může vám práce na organice generovat stálý přísun financí.

Celý obor má přes 270 faktorů, které musíte brát v úvahu. Ty byste měli zpracovat tak, aby každý váš krok odpovídal potřebám zákazníka a vy se tím trochu posunuli v očích robotů. Zároveň se však nesmíte dopustit zakázaných praktik, které jsou penalizovány i ročním propadem ve výsledcích. V podstatě je to trochu alchymie, s kterou vám kdykoliv rád pomohu – můžete mě kontaktovat na emailu info@tomaszahalka.cz

   Máte zájem o lepší výsledky v SEO? Napište mi…