SEO Praha – Optimalizace pro vyhledávače

Jsem SEO konzultant s praxí od roku 2011, který se specializuje na eshopy a pomůžu vám zviditelnit se v přirozených výsledcích vyhledávání. Budu teď trochu hádat, ale na tuto stránku jste se pravděpodobně dostali přes dotazy typuSEO PrahaSEO optimalizace Praha, SEO v Praze či přes další podobné výrazy, které souvisí s klíčovými slovy Optimalizace pro vyhledávače – SEO a Praha. No, není to zrovna nejlepší způsob jak vás sem nalákat, ale jste tu, takže funguje. A na jaká slova vy potřebujete vyjíždět? Podívejme se, jaké služby nabízím a co pro vás mohu všechno udělat …

SEO – Optimalizace pro vyhledávače – Praha

Optimalizace pro vyhledávače – Praha

Tuto službu asi jisto jistě očekáváte a samozřejmě vám ji rád nabídnu. Projdeme technické řešení vašeho webu, podíváme se jak pracujete s keywords, on-page faktory, nastavíme obsahovou strategii a ukážeme si co dělat, aby vaše pozice ve výsledcích vyhledávání dávaly smysl a generovaly tržby. Nemějte strach, SEO optimalizace v Praze je úplně stejná jako všude jinde, takže nemusíte poptávat předražené specialisty za astronomické ceny. Za ta léta jsem se jako freelancer naučil pro klienty pracovat stejně dobře z jakéhokoliv koutu světa a povídat si můžeme třeba přes Skype.

SEO školení – Praha

Máte vlastní in-house tým a raději dáváte práci svým lidem, než přikrmujete externistu? Proč ne! Sám jsem několik let pracoval v eshopech a musím říct, že mít ve vlastním týmu člověka, co vám bude dělat copywriting, SEO a je kvalitně proškolený, to máte prakticky k nezaplacení. Proto investujte do svých lidí a já jim poskytnu kvalitní školení na linkbuilding a SEO v Praze. Jak to bude probíhat? Pokud zrovna nebudu v cizině, tak si nastuduji celý váš web + 2 weby vašich hlavních konkurentů. Přijedu, ukáži vám co děláte špatně vy a co dělají špatně oni. Najdeme mezeru, nastavíme strategii a proškolím vaše lidi tak, aby ji nejenom byli schopni realizovat, ale taky aby nad SEO uměli přemýšlet i do budoucna. Tedy alespoň do té doby, než si uvědomí, že je to baví a stanou se z nich další volnonožci.

SEO Webdesign – Praha

Přišel čas na redesign webu a vy hledáte poradce, který vás nenechá nasekat SEO/UX chyby na vaše nové dítě? Jestli si myslíte, že webdesigner a programátor tomu musí rozumět, tak mi věřte, že z 80% nerozumí a nadělají chyby, které vy pak budete draze opravovat – samozřejmě až potom, co vám nějaký rok budou utíkat tržby. SEO webdesign zabere jen pár hodin a určitě doporučuji na to přizvat odborníka, který se seznámí s vaším projektem, cílem a včas odstraní chyby.

SEO Praha
SEO optimalizace Praha – Tomáš Zahálka

Praha je krásně město, ale člověk zde nemusí žít, aby vám fungovalo SEO. Proto pokud máte zájem o lepší výsledky z vyhledávání, napište mi na email: info@tomaszahalka.cz Jsem digitální nomád, a tak nikdy nevím v jakém městě a státě zrovna budu. Ovšem rád poznávám nové lidi i projekty, proto dejte vědět a já si vždy najdu cestu k zlepšení vašich pozic a nárůstu tržeb.

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin

Rate this post
Podpořte autora sdílením: