Shoptet.cz – Reference

Redakční systém Shoptet není třeba příliš představovat. Jedná se zatím o nejlepší krabicové řešení, které s ohledem na měsíční poplatek a množství nástrojů najdete na trhu. Osobně ho mohu doporučit všem začínajícím, ale i středním e-shopům do měsíčního obratu až 5.000.000 Kč. Shoptet sice nemá úplně všechny funkce dotažené na takovou úroveň, kterou bych v budoucnu uvítal, ale stále je mílovými kroky napřed od agenturních „řešení na míru“ do 100.000 Kč, kde za každou banální úpravu platíte.

Shoptet doporučení – Tomáš Zahálka

Náplň spolupráce:

  • SEO, Linkbuilding a PPC pro klienty Shoptetu

Stav: Odborné doporučení

Díky několikaletým zkušenostem s e-commerce a referencím od Shoptetových klientů mě najdete v úzkém katalogu ověřených profesionálů pro SEO, PPC a Linkbuilding. Pokud i vy máte e-shop u Shoptetu, plánujete migraci nebo teprve chystáte jeho spuštění, tak pro všechny nové klienty nabízím 50% slevu na prvních 10h práce v jakémkoliv oboru, který v online marketingu zastupuji!

Připravil jsem pro vás výčet těch nejlepších profesionálů a služeb, které vám můžou zlepšit vaše podnikání a které můžeme za Shoptet v dobré víře doporučit. Shoptet vám doporučuje Tomáš Zahálka pro SEO, PPC a Linkbuilding. S úctou váš Shoptetrix!
……………………………………
Citace z Shoptet katalogu
Shoptetrix

Mohlo by vás zajímat: Případová studie na SEO: Jak jsme zvedli tržby o 550.000 Kč
Mohlo by vás zajímat: Případová studie na Facebook Ads: Jak jsme zvedli tržby o 580%

 Chtěli byste zvednout tržby v eshopu? Napište mi …