Shoptet.cz – Reference

Redakční systém Shoptet není třeba příliš představovat. Jedná se zatím o nejlepší krabicové řešení, které s ohledem na měsíční poplatek a množství nástrojů najdete na trhu. Osobně ho mohu doporučit všem začínajícím, ale i středním e-shopům do měsíčního obratu až 5.000.000 Kč. Shoptet sice nemá úplně všechny funkce dotažené na takovou úroveň, kterou bych v budoucnu uvítal, ale stále je mílovými kroky napřed od agenturních “řešení na míru” do 100.000 Kč, kde za každou banální úpravu platíte.

Shoptet doporučení – Tomáš Zahálka

Náplň spolupráce:

Stav: Odborné doporučení

Díky několikaletým zkušenostem s e-commerce a referencím od Shoptetových klientů mě najdete v úzkém katalogu ověřených profesionálů pro SEO, PPC a Linkbuilding. Pokud i vy máte e-shop u Shoptetu, plánujete migraci nebo teprve chystáte jeho spuštění, tak pro všechny nové klienty nabízím 50% slevu na prvních 10h práce v jakémkoliv oboru, který v online marketingu zastupuji!

Připravil jsem pro vás výčet těch nejlepších profesionálů a služeb, které vám můžou zlepšit vaše podnikání a které můžeme za Shoptet v dobré víře doporučit. Shoptet vám doporučuje Tomáš Zahálka pro SEO, PPC a Linkbuilding. S úctou váš Shoptetrix!
……………………………………
Citace z Shoptet katalogu
Shoptetrix

Zaujal vás Shoptet a chystáte se ho vyzkoušet?

Od července 2018 jsem získal pro své klienty a čtenáře blogu obchodního zástupce pana Michala Kummera, který pracuje přímo pro Shoptet a bezplatně vám rád odpoví na různé otázky ohledně provozu, možnostech přechodu a výhodách tohoto systému. Stačí pouze napsat na e-mail: kummer@shoptet.cz a zmínit se, že vás posílá Tomáš Zahálka. Pokud budete chtít a následně přejdete pod Shoptet, získáte tak vlastního obchodního zástupce, který vám bude k dispozici. Tato služba neplatí jen pro mé klienty, ale je i pro mé čtenáře, tedy nejste vázáni spoluprací se mnou.

Michal Kummer, Salesman
www.shoptet.cz | kummer@shoptet.cz
Cyrilská 7, 601 02 Brno 2, Impact Hub
(+420) 605 782 381

Mohlo by vás zajímat: Případová studie na SEO: Jak jsme zvedli tržby o 550.000 Kč
Mohlo by vás zajímat: Případová studie na Facebook Ads: Jak jsme zvedli tržby o 580%

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin

Rate this post
Podpořte autora sdílením: