Fakturační program, který nezaspal dobu | Recenze na Vyfakturuj.cz

Začínáte podnikat a hledáte kvalitní online fakturační program? Mám pro vás tip! Jako SEO konzultant a freelancer potřebuji vystavovat desítky faktur měsíčně, mít perfektní přehled o splatnosti, závazcích, příjmu a snadno odesílat online faktury na klienty. Nechcete-li se trápit testováním desítek nástrojů, z nichž řada připomíná vyšinutý účetní program Helenka ze seriálu Comeback, zkuste Vyfakturuj.cz.

Vyfakturuj.cz – Účetní program pro živnostníky, firmy, účetní a e-shopy

Vyfakturuj nabízí novým zákazníkům snadné vyzkoušení nástroje po dobu 30 dní, kdy jedete v plné verzi a lze si osahat napojení na API vašeho e-shopu, Money S3 či účetního programu Pohoda. Po uplynutí 30 dní si můžete zvolit, zda chcete zůstat v základním tarifu Zdarma, nebo přejít na placenou verzi. Pokud posíláte ročně pár desítek faktur a nepotřebujete řešit párování plateb, mít samostatný přístup pro účetní, napojení na různé programy, automatické fakturace a mnoho dalších vychytávek, máte v základní verzi dokonalý fakturační program zdarma.

Vyfakturuj - Fakturační program

Pro větší podnikatele nabízí Vyfakturuj verzi Mini, která přináší neomezeně uložených kontaktů a možnost nahrání souborů k nákladům, po verze Ideal a Profi, které mají vše nezbytné pro firmy, podnikatele a e-shopy. Výhody a srovnání jednotlivých tarifů najdete v přehledném ceníku.

Ilustrativní přehled příjmu | Vyfakturuj.cz

Mimo skvělých nástrojů má Vyfakturuj ještě jednu velkou přednost a tou je dokonalý uživatelský zážitek. Intuitivní ovládání, příjemné přehledy a velmi dobře vyřešené UX od Brila. Koho už nebaví fosilní nástroje, formuláře a fakturační programy, které ani vzdáleně nepřipomínají rok 2023 – nemusí hledat nic dalšího. Vyfakturuj.cz používám několik let a nenašel jsem na trhu nic v podobné kvalitě. Za mě 100 % hodnocení a doporučení pro všechny živnostníky, jenž nechtějí nad účetnictvím ztrácet čas.

Další hodnocení fakturačního programu (zdroj: Vyfakturuj)

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin

5/5 - (1 vote)
Podpořte autora sdílením: