SEO Brno – Optimalizace pro vyhledávače

Jsem SEO konzultant s praxí od roku 2011, který se specializuje na eshopy a pomůžu vám zviditelnit se v přirozených výsledcích vyhledávání. Budu teď trochu hádat, ale na tuto stránku jste se pravděpodobně dostali přes dotazy typu SEO Brno, SEO optimalizace webu Brno, SEO optimalizace pro vyhledávače Brno, Analýza SEO Brno a další podobné výrazy. Vím, tohle není zrovna nejlepší způsob jak vás na můj web nalákat, ale jste tu, takže víte, že funguje. A na jaká slova vy potřebujete vyjíždět? Podívejme se, jaké služby nabízím a co pro vás mohu všechno udělat …

SEO – Optimalizace pro vyhledávače – Brno

SEO správa – Brno

SEO správa pro Brno zahrnuje analýzu klíčových slov, SEO analýzy webu, připravení obsahové strategie, komunikaci s programátory na úpravě redakčního systému, práce s interním obsahem a mnoho dalšího. Budu se vám kompletně starat o vylepšování pozic ve výsledcích vyhledávání tak, aby vy jste měli čas dělat obchod a vychutnávat si rostoucí tržby. Nemějte strach, SEO optimalizace webu pro Brno je úplně stejná jako všude jinde a za ta léta jsem se jako freelancer naučil pro klienty pracovat z jakéhokoliv koutu světa a povídat si můžeme třeba přes Skype.

Kompletní SEO analýzu webu – Brno

Máte dobře napsaný obsah webu a přesto nedosahujete očekávaných výsledků? Je na čase udělat kompletní SEO analýzu webu, která odhalí chyby v on-page faktorech (sitemap, špatná práce s tagy, html, duplicity). Vaše stránky mohou mít perfektní obsah, ale často je problém skrytý v redakčním systému, který nedodává robotům informace tak, jak je mají dostávat a zbytečně jim háže klacky pod nohy. Analýzy webů a SEO dělám pro Brno stejně dobře, jako pro ostatní města, proto i když nejsem místní, tak jsem místní v SEO faktorech a dokáži ukázat správnou cestu k vašemu obsahu.

Copywriting SEO – Brno

Víte, že máte webovky po technické stránce správně, ale zajímá vás tvorba obsahu? Brno je velké město, takže zde najít copywritera nebude asi problém, ale pokud si chcete ušetřit čas a peníze při špatném výběru – kontaktujte mě. Spolupracuji s lidmi, kteří ovládají copywriting pro eshopy na špičkové úrovni a k tomu zvládají i tvořit infografiku. Už nemusíte do Googlu zadávat fráze jako copywriting SEO Brno, doporučím vám lidi, kteří ví jak psát, aby vaše produkty, kategorie a stránky lidi našli.

SEO školení – Brno

Máte vlastní in-house tým a raději dáváte práci svým lidem, než přikrmujete externistu? Proč ne! Sám jsem několik let pracoval v eshopech a musím říct, že mít ve vlastním týmu člověka, co vám bude dělat copywriting, SEO a je kvalitně proškolený, to máte prakticky k nezaplacení. Proto investujte do svých lidí a já jim poskytnu kvalitní SEO školení v Brně. Jak to bude probíhat? Pokud zrovna nebudu v cizině, tak si nastuduji celý váš web + 2 weby vašich hlavních konkurentů. Navštívím Brno, ukáži vám co děláte špatně vy a co dělají špatně oni. Najdeme mezeru, nastavíme strategii a proškolím vaše lidi tak, aby ji nejenom byli schopni realizovat, ale taky aby nad SEO uměli přemýšlet i do budoucna. Tedy alespoň do té doby, než si uvědomí, že je to baví a stanou se z nich další volnonožci.

SEO Brno
SEO – Optimalizace pro vyhledávače – Brno

Brno je krásně město, ale člověk zde nemusí žít, aby vám fungovalo SEO. Proto pokud máte zájem o lepší výsledky z vyhledávání, napište mi na email: info@tomaszahalka.cz Jsem SEO specialista (SEO expert, SEO konzultant) a hlavně digitální nomád, proto když budu mít cestu, rád navštívím Brno a najdu vám cestu k zlepšení vašich pozic a nárůstu tržeb.

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin

Rate this post
Podpořte autora sdílením: