SEO pro Shoptet.cz

Vyzkoušel desítky různých redakčních systémů, některé jsem pomáhal vyvíjet, jiné upravovat. Ze své zkušenosti mohu říct, že vynalézat znovu kolo za vyšší stovky tisíc až nižší jednotky milionů korun je zbytečně drahá práce. Zatím jsem nenarazil na klienta, kterému by Shoptet nestačil, spíš je zázrak nalézt klienta, který by potenciál Shoptetu 100% využil.

To co doporučuji, tak i na vlastním e-shopu Dudlu.cz používám. Tedy bez zbytečné snahy o reklamu. Shoptet je nejrozšířenější e-shopové řešení, stalo se standardem, udává trendy, má podporu předních markeťáků, snadno se v něm zorientujete a prostě víte, kam pro zlepšení výsledků sáhnout.

SEO pro Shoptet
SEO pro Shoptet (Realizace: od roku 2022)

Náplň spolupráce: SEO

I když Shoptet partner jsem už několik let a na Shoptetu mám nejen 90 % klientů, ale i vlastní e-shop Dudlu.cz, který slouží jako prezentace jak lze snadno a dobře dělat SEO na Shoptetu, tak úzkou spolupráci na vývoji odstartovala až návštěva Ondřeje Chvojky z pozice product manažera na SEOlogeru 2022, kde jsme společně s Michalem Binkou připravili tzv. SEO grilování Shoptetu.

Shoptet Zlatý Partner v SEO
Zlatý Shoptet partner v SEO, PPC a Linkbuildingu (Zdroj: Shoptet)

Hloubkový audit doplněný o poznámky Pavla Ungra odstartoval pozitivní vlnu změn od úprav sitemapy, nástroje Základní SEO, exportu / importu parametrických kategorií, po změny v stránkování a robots.txt. Postupně společně s Pavlem a Michalem konzultujeme všechny zásadní SEO změny za účelem plošného zlepšení pozic a výsledků více jak 32 000 Shoptet klientů.

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin
5/5 - (3 votes)
Podpořte autora sdílením:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *