Pozvánka na SEO / PPC přednášku 10. 5. 2018 v Českých Budějovicích

Přátelé a klienti, zveme vás na společnou přednášku s Jankem Bělohradským na téma „Kdo v e-shopu dělá SEO … a jak moc vám to leze do PPC“, jenž proběhne 10. května 2018 v Coworkingu – (Široko, České Budějovice) od 18:00. Společně se podíváme na to, které profese v e-commerce ovlivňují pozice a tržby z výsledků vyhledávání, ukážeme si pár chyb, kterých se naši klienti nevědomky dopouštěli a jak výkon jedné profese má vliv na druhou. Nenechte si ujít jedinečnou SEO / PPC přednášku z praxe …

Pozvánka na SEO / PPC přednášku 10. 5. 2018 v Českých Budějovicích 1
Čtvrtkon – SEO / PPC přednáška pro e-shopy

Navzájem se podporují a jen těžko se bez sebe obejdou… Řeč není o našich přednášejících, ale o SEO a PPC. I když, i takový SEO konzultant a PPC specialista by si měli vycházet vstříc a neházet si klacky pod nohy a o tom to právě celé bude. Na květnovém Čtvrtkonu tak přijde řeč na oba důležité kanály online marketingu a díky skvěle sehraným a provázaným přednáškám se nám obě témata spojí v jeden dobře fungující celek. Přednášet budou tentokrát místní speakři Tomáš Zahálka a Janek Bělohradský, tak je určitě dorazte podpořit ;-) (autor textu: pořadatelka Jana Šmerdová)

Vstupné: Zdarma!
Čtvrtek 10. května 2018 od 18:00
Místo: CoWo CB
Přihlášení: Na Facebooku
Pořádá: Čtvrtkon.cz

Nemáte Facebook, bojujete se systémem? Dobře pro vás! Registrace není třeba, prostě dorazte… Pokud Facebook máte, přihlášením nám pomůžete odhadnout návštěvnost, abychom případně změnili místo konání. After párty bude ihned po skončení v Široku, těšíme se na vás.

   Chystáte se na přednášku? Přihlaste se :)

⇓ A vezmte sebou přátele, sdílet můžete na jakékoliv sociální síti ⇓

Podpořte autora sdílením:
  •  
  •  
  •  
  • 1
  •  
  •  
  •