Manboxeo, aneb jak na linkbuilding!

Metod jak získat kvalitní zpětné odkazy je jak šafránu. Drtivá většina linkbuilderů sází na 2W (A => B => A) výměnu, nebo v lepší případě na 3W (A => B => C => A). Pak tu máme nákup PR článků, které ruku na srce jsou tak prolezlé linky, že je dost těžké najít volný anchor text, nebo téma, které by nejen zalepilo díru po linku, ale zároveň by i vodilo čtenáře a generovalo návštěvnost. Zajímavou, i když koordinačně náročnější metodu má ManBoxeo pod taktovkou marketingového stratéga Patrika Pilouse.

ManBoxeo -
ManBoxeo – Bedna s páčidlem a ArmyBoxeo s lanem (Autor fotky: Tomáš Zahálka)

Recenze produktu výměnou za zboží?

Barter je mezi influencery běžná aktivita, ale ve světě linkbuildingu jen zřídka kdy narazíte na nabídku zboží výměnou za linky. Hlavní problém standardně bývá s komunikací u klienta, kdy nejen, že musíte domluvit s linkbuildery nadpisy a anchory, ale následně i organizovat výběr, doručení zboží a následně dolovat z kolegů recenzi. Ostatně jako jakákoliv práce s lidmi, i tohle je hard. Když to jde dobře, máte vše na 3 maily realizované, když se to někde posere, máte o zábavu postaráno.

ManBoxeo -
ManBoxeo – Armyboxeo pro myslivce (Autor fotky: Tomáš Zahálka)

Co je uvnitř Armyboxu pro myslivce?

Protože jsem fanda všech kreativních přístupů a Manboxeo jsem chtěl vyzkoušet, tak jsme domluvili obratem spolupráci, počkali na odsouhlasení z Manboxea, poslali adresu a za den jsme měli balíčky doma. Jeden putoval na Dudlu, kde si můžete přečíst recenzi, druhý s KPZ setem šel za mnou.

Armyboxeo pro myslivce má v sobě Jägermeister, kachní a jelení maso, lahodné paštiky z divočáka a srnky, jerky z vepřového a hovězího masa, ale co mě nejvíc potěšilo, tak to jsou skvělé panákové skleničky v designu vystřelených nábojnic. Za překvapení považuji muniční bednu. Myslel jsem, že to bude nějaký tenký plech co sotva udrží originální obsah, ale matroš je kvalitka a dá se v něm uchovat nářadí, nebo je dát dětem na poklady.

Jediné zklamání byla padáková šnůra. Teda ta je dobrá, ale ten uzel byl moc easy. Fakt jsem doufal, že se s tím budu chvilku trápit a bude mě pokoušet vzít nůž a rozříznout to. Nakonec to zabralo asi deset sekund, takže Manboxeo, dejte tam přísnější uzle, to dostávání se k obsahu bylo u klasické bedny s páčidlem podstatně zábavnější. Suma sumárum, až na jednoduchost uzlu jsem maximálně spokojen a je jasné, kde budeme nakupovat dárky na Vánoce.

5/5 - (2 votes)
Podpořte autora sdílením:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *