Masiv-Prodej.cz – Reference

Internetový obchod s nejkvalitnějším německým nábytkem Masiv-Prodej.cz má více jak 20 letou tradici na trhu a svým klientům nabízí komody z masivu, nábytek do ložnice, kanceláře, obývacích pokojů, koupelen, ale i do dětského pokojíku. V druhé polovině 2017 jsme s klientem začali komunikovat na téma SEO strategie a možnostech jak vylepšit stávající pozice. Výsledkem byl SEO audit on-page faktorů a doporučení jak zacílit finance do in-house aktivit, na které budou navazovat specialisti.

Masiv-Prodej.cz – Kvalitní německý nábytek

Náplň spolupráce:

Stav: Jednorázová spolupráce 2017

Většina e-shopů se snaží díky online magazínům, blogům a specializovaným skupinám na SEO vytvářet vlastní strategii a pochopit jak si vylepšit pozice. Faktem je, že na žádné přednášce, blogu a magazínu vám řečník či bloger neřekne vše. Každý e-shop je unikátní a každý specialista má vlastní strategii, která je odrazem jeho několikaletých zkušeností, pokusů, omylů a mixem oborových přesahů, které jsou dnes klíčové. Proto pokud jedete SEO na vlastní pěst nebo si platíte na jednotlivé části linkbuildera, copywritera a přesto výsledky nejsou dle očekávání, tak než začnete platit za větší objem — zastavte se. Pozvěte si někoho na audit a uvidíte jestli vás nasměruje správnou cestou nebo už na ní jste.

Stále se nám nedařilo dosáhnout předních pozic v organickém vyhledávání, ač jsem se snažil sebevíc. On-page faktory jsem měl zpracovány a pravidelně jsem platil nákladný link building. Tomáš je opravdu profesionál, který ví o čem mluví a to hlavní, má výborné výsledky. Ukázal mi chyby, o kterých jsem neměl zdání. Díky jeho znalostem šetřím své nervy, peníze a dosahuji mnohem lepších výsledků.

……………………………………

František Beneš
Masiv-prodej.cz

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin

5/5 - (4 votes)
Podpořte autora sdílením: