Nákup zpětných odkazů

Také už jste dostali nabídku typu “Balíček 1000+ získáte víc jak 1000 zpětných odkazů”? Podobná akce na hromadný nákup zpětných odkazů přišla snad každému e-shopu a naneštěstí na ní stále ještě řada majitelů kývne. Je to ekonomický i SEO nesmysl!

Nákup odkazu – Účinnost

U nákupu zpětných odkazů se můžeme bavit o dvou zcela odlišných praktikách. První je placená inzerce se zpětným odkazem. Ta pokud je na relevantním magazínu, blogu či zpravodajském kanále, tak má pro uživatele smysl a může vám nejen generovat návštěvnost a konverze, ale také vylepšit vaší pozici ve výsledcích vyhledávání.

Druhá metoda zahrnuje nabídky typu nákup 300 zpětných odkazů, ale i rádoby zajímavé akce, které nabízí stovkomat a slevomat. Jakákoliv nabídka hromadného získávání linků je zcela zcestná, negeneruje konverze a vašemu webu může uškodit. Bavíte-li se o linkbuildingu, bavte se o důkladném výběru webů, nikoliv o zápisu do katalogů.

Prodej zpětných odkazů

Z trochu jiného úhlu se podívejme na prodej zpětných odkazů. Máte-li sledovaný blog a nabízete svůj prostor inzerentům a PPC nástrojům jako je AdSense, Sklik Partner a eTarget, tak prosím. Pokud však provozujete e-shop, na kterém začnete nabízet prodej zpětných odkazů svým partnerům, kamarádům či dokonce konkurenci, tak si nejen znehodnotíte web, ale také ztratíte důvěryhodnost u svých zákazníků. A ano, počítá se do toho i patička!

Cena za zpětný odkaz, který vám získá kvalitní linkbuilder se běžně pohybuje okolo 300 – 500 Kč. To zpravidla pokryje časové náklady na analýzu sortimentu a vyhledávání správného webu pro umístění odkazu. V případě, že budete chtít na nějaký placený portál tipu novinky.cz, tak tam už je cena v řádech několika tisíců až desetitisíců korun. Nabízím vám profesionální linkbuilding, který získává pouze relevantní uživatele a potenciální zákazníky. V případě zájmu mě kontaktujte na emailu info@tomaszahalka.cz

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin

Rate this post
Podpořte autora sdílením: