Linkbuilder

Jsem linkbuilder – specialista zaměřený na budování zpětných odkazů, které vám mohou velmi pomoci, ale také dlouhodobě ublížit v přirozených výsledcích vyhledávání. U nás je v současnosti jen velmi málo profesionálů, kteří se pouze tímto oborem dokáží uživit, a tak tato disciplína většinou spadá pod ruku marketingových, PR a SEO specialistů.

Serpo, ppc, seo, pla a sem
Kvalitní linkbuilding vylepšuje pozice v SEO

V nedávné historii to byla právě špatná práce linkbuildera, která řadu e-shopů přivedla k propadům a penalizacím za nevhodné praktiky. Dnes už onlinový svět dostihla osvěta, kterou přinesl Google řadou tvrdých updatů, a tak už nevidíme nesmyslné registrace do katalogů, nákupy zpětných  odkazů a výměny na nerelevantních stránkách.

Nejlepší linkbuilder velmi precizně volí nástroje a způsoby jak bude zpětné odkazy získávat. V praxi to znamená sepsání oborových článků pro vybrané portály, které za cenu své inzerce mají nejvyšší šanci na přivedení konverzních zákazníků. Samozřejmostí je předem vyhotovená analýza off-page faktorů, která nám řekne z jakých zdrojů jsou doposud odkazy vedeny, a kde jsou případné chyby, které klientovo web mohou penalizovat.

Kvalitní link building je nejefektivnější způsob jak si vylepšit pozice ve výsledcích vyhledávání. Stále je však řada expertů, kteří používají krátkozraké black hat metody. Ty vás sice rychle posunou na přední příčku, ale o pár měsíců později si za to váš web vyslouží penalizaci. Jsem SEO linkbuilder na volné noze, proto máte-li zájem o poctivou práci, můžete mě kontaktovat na emailu info@tomaszahalka.cz

   Chcete více zákazníků? Rád vám řeknu více …

Podpořte autora sdílením:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Komentáře “Linkbuilder”

Comments are closed.