Tvorba webových stránek Olomouc

Olomouc je vám malá, tvorba webových stránek vám nic neříká, ale chcete mít svou prezentaci na internetu? Nevadí, přenechte to profesionálovi, který vám vytvoří webovky, jenž si můžete snadno editovat, přidávat nové články, upravovat design a zaměřit ho na jakékoliv téma. Ať už plánujete začít blogovat o Olomouci či potřebujete vytvořit firemní stránky, vymyslíme šablonu, která bude mít responzivní design a splňovat požadavky pro marketingovou propagaci a výsledky vyhledávání (SEO).

Tvorba webových stránek
Tvorba webových stránek a webdesign Olomouc (Zdroj upravené fotky: Freepik.com)

Co vše ceník za www stránky zahrnuje?

V úvodní konzultaci si ujasníme, co všechno budete potřebovat za nástroje a požádám vás o ukázky, které internetové stránky se vám líbí. Následně vás navedu na registrátora domény a hostingu, na kterém web poběží a vy si koupíte doménu a hosting (stojí ročně do 500 Kč). Důvodem, proč registraci domény a hostingu za klienty nedělám je ten, že vždy byste vy měli být majitelé webovek a nikoliv vývojář. Propůjčíte mi přístupy na hosting a provedeme napojení na WordPress (redakční systém).

V druhém kroku vybereme design stránek, který začnu upravovat dle vašich požadavků. Cena webových stránek je závislá na tom, kolik hodin budete chtít investovat do jednotlivých úprav na míru. Pokud máte k dispozici logo, fotky a bannery, požádám vás o jejich zaslání, případně vám zajistím šikovného grafika. Web založíme, vypustíme do světa a předám vám veškeré přístupy i s krátkým zaškolením, jak si ve WordPressu zakládat články, přidávat fotky a dělat vlastní úpravy.

Součástí každého balíčku je základní optimalizace webu, napojení na Google Analytics pro sledování návštěvnosti, instalace a konfigurace nástrojů pro rychlejší načítání webových stránek, vytvoření Sitemapy a napojení do Search Console (snáze se dostanete do vyhledávačů), zabezpečení přes SSL certifikát a připravení webu pro AMP (vylepšení pro mobilní výsledky vyhledávání). Internetové stránky jsou responzivní, tedy vytvořeny tak, aby byly přívětivé na desktopu, tabletech i mobilech.

Jak dlouho trvá tvorba webu?

Webové stránky jsou standardně vytvořené do 30 dní od zaplacení zálohy v rozsahu 50 %. Po odsouhlasení bude vystavena druhá faktura na zbylých 50 % a po jejím zaplacení obdržíte všechny přístupy. Pokud budete mít zájem o dodatkové služby jako jsou konzultace, aktualizace či budete chtít pomoc s propagací na Google Ads, Seznam Ads a Facebook Ads, rád vám s tím pomohu. Pro lepší představu o ceně poptávky, tak tento web čte přes 2 500 lidí měsíčně a odpovídají ceně 15 000 Kč.

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin
5/5 - (1 vote)
Podpořte autora sdílením:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *