Luxusnipradlo.cz – Reference

Luxusnipradlo.cz patří mezi jedničky na trhu v prodeji dámského spodního prádla, plavek a erotického oblečení. Od roku 2017 spolupracuji s majitel eshopu jako externí konzultant, kterému poskytuji názor a zkušenosti pro zlepšení e-commerce marketingu. Za sebou už máme například SEO/UX audit eshopu, lokální analýzu klíčových slov, návrh contentu pomocí proměnných a drobné konzultace na téma nastavení Search Console, využití klíčových slov pro .sk doménu, push notifikace a další.

Luxusnipradlo.cz - Reference
Luxusnipradlo.cz – Erotické prádlo

Náplň spolupráce:

Stav: Jednorázová spolupráce 2017

Pokud i vy nemáte s kým si o online marketingu povídat a rádi byste na některé své nápady slyšeli jiný názor, rád vám ho podobně jako e-shopu luxusnipradlo.cz poskytnu. Online marketingu se věnuji od roku 2011 a mojí specializací jsou výsledky vyhledávání a projektování redesignů webů.

Na Tomáše Zahálku jsem narazil skrze článek publikovaný na MladyPodnikatel.cz a oslovil jsem ho pro konzultace na našem projektu Luxusnipradlo.cz. Tomáš je velmi schopný a zkušený specialista, který rozumí napříč několika oborům, což se nám výborně hodí. Spolupracovat s ním znamená být o krok vepředu oproti konkurenci.

……………………………………

Ing. Oborný Tomáš
marketingový ředitel
Luxusnipradlo.cz

Mohlo by vás zajímat: Případová studie na SEO: Jak jsme zvedli tržby o 550.000 Kč
Mohlo by vás zajímat: Případová studie na Facebook Ads: Jak jsme zvedli tržby o 580%

 Chtěli byste zvednout tržby v eshopu? Napište mi …