SEO Agentura | Aliance freelancerů

Naše SEO Agentura vznikla jako unikátní spojení e-shopy odchovaných freelancerů se specializací na SEO, PPC, UX, Copywriting a grafické práce. Od roku 2011 pracuji v e-commerce a díky tomu jsem měl možnost poznat řadu nadaných lidí, které rád doporučím svým klientům a pomohu jim tak obsáhnout kompletní marketingový mix. Nejsme tedy typická SEO agentura, která posílá juniory ze školy na své menší a střední klienty, naopak jsme tým lidí, kteří si své lety prověřené know-how hýčkají s cílem porazit jakoukoliv konkurenci, kterou před nás postavíte.

Rádi vám vytvoříme analýzu klíčových slov, pomůžeme navrhnout strukturu webu, pomocí copywriterů nasadíme správné texty, založíme vstupní stránky, které budou lépe odpovídat vyhledávaným dotazům, postaráme se o úpravu on-page faktorů, redakčního systému a celkově posuneme váš web na takovou úroveň, aby vyhledávač neměl problém s procházením stránek a ukázal vás na konverzních pozicích.  Mimo to pomáháme referenčním klientům i s UX, PPC, FB Ads., Heurékou a dalším balíkem aktivit, které přivádí nové zákazníky.

Jak dlouho bude práce trvat?

Práce je to postupná. Nejprve musíme prozkoumat váš redakčním systém a samotné stránky, zda nejsou od vývojáře webu vytvořené překážky, za které byste mohli být zbytečně penalizováni. Mezitím provádíme analýzu, která nám řekne na jaké fráze zákaznicí hledají vaše zboží či služby a připravíme strategii, která povede k rozšíření vašeho webu o relevantní podstránky. Následně vytvoříme obsah a zajistíme dostatečné prolinkování (tzv. linkbuilding), kterým dáme vyhledávači najevo, že vaše stránky jsou pro zákazníky nejlepší volbou. Pak už jen budeme vyhodnocovat výsledky a vylepšovat ty stránky, které se v první vlně nepovedlo dostat na ideální místo. U speciálky s málo produkty to zabere pár jednotek až desítek hodin práce, jste-li velký hráč s různým druhem sortimentu, značek a máte toho hodně co nabídnout, můžeme se bavit až o stovkách hodin času.

Kolik nás to bude stát?

V pravém sloupci na desktopu (notebook, stolní monitor) nebo v patičce (u mobilů, tabletů) najdete mojí aktuální hodinovou cenu. Ta je však pouze orientační pro krátkodobé projekty. Pro delší práci si vždy s klientem domlouváme individuální budget, který odpovídá náročnosti jeho sortimentu, redakčního systému a konkurenci. Cílem je tedy nastavit cenu tak, aby klienta nepoložila, brzo se vrátila a samozřejmě zaplatila naší práci a know-how, které vám do projektu přineseme. Průměrně se pohybujeme v nižších řádech tisíců až desetitisíců korun, rozložených do několika faktur. U velkých klientů jsou to už vyšší desetitisíce korun, které však vyjdou měsíčně na méně, než je výplata jednoho skladníka. Máte Shoptet? Pro začínající podnikatele nabízí naše SEO Agentura slevu -50% na prvních 10 hodin práce!

Vyplatí se nám investice?

Ano, práce je to průběžná, tedy zvedají se pozice i tržby s každým hotovým blokem práce. Největší návratnost pak pocítíte v hlavní sezóně, proto doporučuji začít nejpozději 2-3 měsíce před špičkou. Navíc správně vytvořený obsah na vašem webu nejen vylepšuje pozice a tržby organického vyhledávání, ale pozitivně zvedá i další kanály. Například dobrý PPC Specialista může zařadit nové vstupní stránky do obsahových a vyhledávacích kampaní, rozšíří pole působení DSA (Dynamic Search Ads), který pracuje s obsahem na webu a nakonec každý nový spokojený zákazník se rád vrací, takže se zvedají přímé vstupy, databáze pro remarketing, newslettery a další prvky marketingového mixu.

E-shopy jsou jako soukolí. Pro dosažení lepších výsledků nestačí jen vylepšit pozice, ale je třeba se na stránky podívat do hloubky a odstranit i případné další překážky. Některé změny přinášejí výsledky během několika dní, jiné vyžadují týdny poctivé práce. Nemáte-li připravené zadání, nabízíme vám vstupní audit zdarma, na jehož základě vypracujeme návrh spolupráce a strategii pro navýšení tržeb.

Email: info@tomaszahalka.cz | Tel.: 723-268-346 | IČO: 05975328

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin

Digital Sales Exam
SEO Agentura – Tomáš Zahálka
Rate this post
Podpořte autora sdílením: