SikoraShop.cz – Reference

SikoraShop.cz je rodinná firma, která vznikla v roce 1992 se zaměřením na výrobu a prodej koženého zboží. Najdete zde dámské a pánské kožené peněženkyznačkové kožené opasky, tašky, kabelky a další sortiment, který spadá do kožené galanterie. S klientem spolupracuji od roku 2017, kdy jsem převzal po majiteli práci na organice a začal realizovat strukturovanou analýzu klíčových slov, zakládat landingpage, opravovat meta tagy, copywriting a interní linkbuilding v redakčním systému UPgates.

SikoraShop - Reference
SikoraShop – Reference

Náplň spolupráce:

Sikorashop - Meziroční rozdíl z Google Analytics
Sikorashop – Meziroční rozdíl z Google Analytics

Stav: Ukončená spolupráce 2017 – 19

S e-shopem SikoraShop.cz  jsme navázali spolupráci v roce 2017 s cílem maximálně optimalizovat veškerý sortiment a zvednout obrat z organického vyhledávání. S ohledem na tehdejší možnosti redakčního systému nešlo vyřešit vstupní stránky pomocí parametrů a museli jsme najít jiné, technicky podobně efektivní, ale uživatelsky méně přívětivé řešení, které ve finále splnilo veškeré cíle klienta. V organice jsme dosáhli relativního maxima co jsme na krabicovém řešení mohli a PPC jsme nastavili tak, aby ho majitelé mohli sami hlídat a spravovat. Od roku 2019 si klient marketing řídí interně.

Co se týče naší dosavadní spolupráce v oblasti SEO, tak zde jsme za poslední 1,5 roku udělali “mílový krok” kupředu. Organika je teď naším nejvýdělečnějším kanálem. Co se nám teď ještě během podzimu významně povedlo, bylo zlepšení pozic v rámci SERPu na Googlu, kdy jsme se u řady našich klíčových slov posunuli na přední pozice. Postupně se tak z Googlu stává hlavní zdroj návštěvnosti. U PPC kampaní na Googlu se nám osvědčily nově nastavené kampaně typu PLA, u nichž jsme pak v předvánoční sezóně měli velmi přijatelné PNO.

……………………………………

Václav Síkora

Mohlo by vás zajímat: Případová studie na SEO: Jak jsme zvedli tržby o 550.000 Kč
Mohlo by vás zajímat: Případová studie na Facebook Ads: Jak jsme zvedli tržby o 580%

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin

Rate this post
Podpořte autora sdílením: