SikoraShop.cz – Reference

SikoraShop.cz je rodinná firma, která vznikla v roce 1992 se zaměřením na výrobu a prodej koženého zboží. Najdete zde dámské a pánské kožené peněženkyznačkové kožené opasky, tašky, kabelky a další sortiment, který spadá do kožené galanterie. S klientem spolupracuji od roku 2017, kdy jsem převzal po majiteli práci na organice a začal realizovat strukturovanou analýzu klíčových slov, zakládat landingpage, opravovat meta tagy, copywriting a interní linkbuilding v redakčním systému UPgates.

SikoraShop.cz – Kožené zboží

Náplň spolupráce:

  • Strukturovaná analýza klíčových slov
  • Tvorba landingpage a copywriting nových stránek
  • Oprava meta tagů, popisků, interního linkbuildingu
  • Správa Facebook Ads od února 2018
  • Zadávání bannerů a komunikace s grafikem Ondřej Selner

Stav: Aktivní spolupráce od 2017

S eshopem SikoraShop.cz  jsme navázali spolupráci v roce 2017 s cílem maximálně optimalizovat veškerý sortiment a zvednout obrat z organického vyhledávání. S ohledem na rozpracovanost projektu mohu poskytnout pouze jméno referenční osoby a manažera eshopu – Václav Síkora.

Co se týče naší dosavadní spolupráce v oblasti SEO, tak zde jsme za poslední 1,5 roku udělali „mílový krok“ kupředu. Organika je teď naším nejvýdělečnějším kanálem. Co se nám teď ještě během podzimu významně povedlo, bylo zlepšení pozic v rámci SERPu na Googlu, kdy jsme se u řady našich klíčových slov posunuli na přední pozice. Postupně se tak z Googlu stává hlavní zdroj návštěvnosti. U PPC kampaní na Googlu se nám osvědčily nově nastavené kampaně typu PLA, u nichž jsme pak v předvánoční sezóně měli velmi přijatelné PNO.

……………………………………

Václav Síkora

Mohlo by vás zajímat: Případová studie na SEO: Jak jsme zvedli tržby o 550.000 Kč
Mohlo by vás zajímat: Případová studie na Facebook Ads: Jak jsme zvedli tržby o 580%

 Chtěli byste zvednout tržby v eshopu? Napište mi …