Založení blogu snadno a rychle!

Hledáte své místo na internetu, ale nevíte jak si založit blog? Nevadí, přenechte to profesionálovi, který vám vytvoří osobní blog, jenž si budete moci snadno editovat, přidávat nové články, upravovat design a zaměřit ho na jakékoliv téma. Ať už plánujete začít psát o módě, vaření, zvířátkách, umění či potřebujete vytvořit firemní blog, vymyslíme šablonu, která bude moderní, mít responzivní design a zároveň splňovat požadavky pro marketingovou propagaci a výsledky vyhledávání (SEO).

Jak založit blog
Jak založit a vytvořit nejlepší blog (Zdroj upravené fotky: Freepik.com)

Co vše v rámci vytvoření blogu dostanu?

V úvodní emailové konzultaci si ujasníme, co všechno budete potřebovat za nástroje a požádám vás o ukázky blogů, které se vám líbí. Následně vás navedu na registrátora domény a hostingu, na kterém web poběží a vy si koupíte doménu a hosting (stojí ročně do 500 Kč). Důvodem, proč registraci domény a hostingu za klienty nedělám je ten, že vždy byste vy měli být majitelé blogu a nikoliv vývojář. Propůjčíte mi přístupy na hosting a provedeme napojení na WordPress (editační systém).

V druhém kroku vyberu šablonu a začnu ji upravovat dle vašich požadavků. Cena tvorby blogu je závislá na tom, kolik hodin budete chtít investovat do jednotlivých úprav na míru. Pokud máte k dispozici logo, fotky a bannery, požádám vás o jejich zaslání, případně vás spojím s grafikem, který vám může připravit grafiku na míru. Blog založíme, vypustíme do světa a předám vám veškeré přístupy i s krátkým zaškolením, jak si ve WordPressu zakládat články, přidávat fotky a začít s blogováním.

Součástí každého balíčku je základní úprava stránek pro SEO, napojení na Google Analytics pro sledování návštěvnosti, instalace a konfigurace nástrojů pro rychlejší načítání stránek, vytvoření Sitemapy a napojení do Search Console (snáze se dostanete do vyhledávačů), zabezpečení přes SSL certifikát a připravení blogu pro AMP (vylepšení pro mobilní výsledky vyhledávání). Blog bude vždy responzivní, tedy nakódován tak, aby byl uživatelsky přívětivý na desktopu, tabletech i mobilech.

Jak dlouho trvá udělat blog?

Blog je standardně vyhotoven do 30 dní od zaplacení zálohy v rozsahu 50 %. Po odsouhlasení blogu bude vystavena druhá faktura na zbylých 50 % a po jejím zaplacení obdržíte všechny přístupy. Pokud budete mít zájem o dodatkové služby jako jsou konzultace typu jak začít psát blog, či budete chtít pomoc s jeho propagací na Google Ads, Seznam Ads a Facebook Ads, rád vám s tím pomohu. Pro lepší představu, tak tento odborný blog čte přes 2 500 lidí měsíčně a odpovídal by základní ceně 15 000 Kč.

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin

5/5 - (12 votes)
Podpořte autora sdílením: