Tvorba webových stránek České Budějovice

České Budějovice jsou vám malé, tvorba webových stránek vám nic neříká a hledáte prostor na internetu? Přenechte to Budějčákovi, který vám vytvoří webovky, jenž si můžete snadno editovat, přidávat nové články, upravovat design a zaměřit ho na jakékoliv téma. Ať už plánujete začít blogovat o Budějcích či potřebujete vytvořit firemní stránky, vymyslíme šablonu, která bude s responzivním designem a zároveň mít všechny nástroje pro marketingovou propagaci a výsledky vyhledávání (SEO).

Tvorba webových stránek
Tvorba webových stránek a webdesign České Budějovice (Zdroj upravené fotky: Freepik.com)

Co vše ceník za www stránky zahrnuje?

V úvodní konzultaci si ujasníme, co všechno budete potřebovat za nástroje a požádám vás o ukázky, které internetové stránky se vám líbí. Následně vás navedu na registrátora domény a hostingu, na kterém web poběží a vy si koupíte doménu a hosting (stojí ročně do 500 Kč). Důvodem, proč registraci domény a hostingu za klienty nedělám je ten, že vždy byste vy měli být majitelé webovek a nikoliv vývojář. Propůjčíte mi přístupy na hosting a provedeme napojení na WordPress (redakční systém).

V druhém kroku vybereme design stránek, který začnu upravovat dle vašich požadavků. Cena webových stránek je závislá na tom, kolik hodin budete chtít investovat do jednotlivých úprav na míru. Pokud máte k dispozici logo, fotky a bannery, požádám vás o jejich zaslání, případně vám zajistím šikovného grafika. Web založíme, vypustíme do světa a předám vám veškeré přístupy i s krátkým zaškolením, jak si ve WordPressu zakládat články, přidávat fotky a dělat vlastní úpravy.

Součástí každého balíčku je základní optimalizace webu, napojení na Google Analytics pro sledování návštěvnosti, instalace a konfigurace nástrojů pro rychlejší načítání webových stránek, vytvoření Sitemapy a napojení do Search Console (snáze se dostanete do vyhledávačů), zabezpečení přes SSL certifikát a připravení webu pro AMP (vylepšení pro mobilní výsledky vyhledávání). Internetové stránky jsou responzivní, tedy vytvořeny tak, aby byly přívětivé na desktopu, tabletech i mobilech.

Jak dlouho trvá tvorba webu?

Webové stránky jsou standardně vytvořené do 30 dní od zaplacení zálohy v rozsahu 50 %. Po odsouhlasení bude vystavena druhá faktura na zbylých 50 % a po jejím zaplacení obdržíte všechny přístupy. Pokud budete mít zájem o dodatkové služby jako jsou konzultace, aktualizace či budete chtít pomoc s propagací na Google Ads, Seznam Ads a Facebook Ads, rád vám s tím pomohu. Pro lepší představu o ceně poptávky, tak tento web čte přes 2 500 lidí měsíčně a odpovídají ceně 15 000 Kč.

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin

5/5 - (17 votes)
Podpořte autora sdílením: