Digitální garáž a její certifikát – Recenze

Už jste slyšeli o projektu Digitální garáž? Nedávno mě oslovilo několik přátel s poptávkou školení základů marketingu. Přiznám se, asi mi to moc nešlo. Snažil jsem se, aby všichni pochopili co nejlépe vztah mezi jednotlivými disciplínami online marketingu, ale bylo to stejné, jako když začnete vysvětlovat výměnu brzdových destiček někomu, kdo nikdy nejel v autě. Chtělo by to nejdřív takové to obecné seznámení, lehkou zkušební jízdu, něco pro lepší představu, a pak až mé hloubkové myšlenkové pochody. Hledal jsem a našel. Představuji vám Google projekt „Pomáháme Česku růst“ – Digitální garáž.

Google Digitální Garáž
Google Digitální Garáž (Zdroj fotky: Google)

Začínáme tím, že se nám zobrazí volba výukového plánu, ve kterém lze některé sekce vynechat a následně si je přidávat. Za mě trochu zbytečný krok, stejně pro dosažení Google Digital Garage Certification budete muset projít všechny lekce (89), a získat 23 odznaků. Proč si tedy plán kouskovat a rovnou berte vše, co vám školení nabízí. Pustíme se do toho. Každá lekce má svého instruktora, který vám v krátkém videu o cca 5 minutách předává své zkušenosti, a připraví vás na praktické cvičení. To zahrnuje jeden a více úkolů, který musíte v rozhraní garáže splnit. Když nesplníte, nic se neděje. Okamžitě dostanete cenné rady a možnost chybu opravit. Stejným způsobem jste obohaceni i při správných odpovědí, kdy vám nápověda vysvětlí proč se váš postup schvaluje, a jak jste imaginárnímu klientovi touto metodou pomohli. Skvělé, tak pokračujeme …

Digitální Garáž - První lekce
Digitální Garáž – První část

Úkoly jsou ze začátku jednoduché a zaměřené na obecnou práci s internetem, pak ale začne ta pravá zábava. Dozvíte se informace o SEO, PPC, SMM, UX, Google Analytics, ale i základy z podnikání a hledání příležitostí na zahraničním trhu. Pro potvrzení znalostí a získání odznaku má každé téma krátký test – žádný strach, ani zde nejste za nic trestáni. Po odeslání odpovědí vyskočí pop-up okno s upozorněním a výzvou na opravu případných chyb, takže nemůžete neuspět. Máte-li všech 26 lekcí za sebou, otevře se vám možnost certifikace, která zahrnuje finální test s požadavkem na 100% úspěšnost.

Digitální Garáž lekce
Digitální Garáž – Druhá část

Celý projekt vám zabere max. 40 h a výuku můžete kdykoliv přerušit. Získáte tím ucelený přehled o digitálním marketingu a navíc vám bude odměnou i oficiální Google certifikát, kterým si můžete vylepšit CV. Digitální garáž můžu doporučit všem nadšencům, kteří chtějí lépe pochopit svět online marketingu, začínajícím marketingovým specialistům i školám zaměřené na informatiku a ekonomiku.

Digitální garáž certifikát google
Digitální garáž – Certifikát

Chci to vyzkoušet 

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace: Ano

Google Ads (PPC): Ano

Seznam Ads (PPC): Ano

SEO (vyhledávače): Ne

Zbožové srovnávače: Ne

Pokročilá analytika: Ne

Sociální sítě (SMM): Ne

Reporting: Základní

Ceny jsou jen orientační. S klienty máme vždy nastavený individuální balíček služeb.

Chci zlepšit tržby 

30 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace: Ano

Google Ads (PPC): Ano

Seznam Ads (PPC): Ano

SEO (vyhledávače): Ano

Zbožové srovnávače: Ne

Pokročilá analytika: Ne

Sociální sítě (SMM): Ne

Reporting: Standardní

Ceny jsou jen orientační. S klienty máme vždy nastavený individuální balíček služeb.

Chci být nejlepší

50 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace: Ano

Google Ads (PPC): Ano

Seznam Ads (PPC): Ano

SEO (vyhledávače): Ano

Zbožové srovnávače: Ano

Pokročilá analytika: Ano

Sociální sítě (SMM): Ano

Reporting: Rozšířený

Ceny jsou jen orientační. S klienty máme vždy nastavený individuální balíček služeb.

Podpořte autora sdílením:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Komentáře “Digitální garáž a její certifikát – Recenze”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.