PPC Konzultant

Jsem certifikovaný PPC konzultant a pomohu vám optimalizovat placené kampaně v AdWords a Sklik. Vypracuji kompletní PPC audit pro vaše účty a připravím strategii pro nastavení cen, rozdělení sestav, výběr klíčových slov a kvalitu obsahu.

Serpo, ppc, seo, pla a sem
PPC (průměrně u klientů generuje 35% tržeb)

U většiny klientů byla vidět práce od větší agentury, která se postarala o základní cílení a pak pomocí scriptů automaticky upravovala nabídky. Po hlubším auditu jsme však objevili, že řada prokliků na klientovo web byla z nerelevantních dotazů. Jeden příklad za všechny byla zkušenost u jedné z nejdražších agentur v ČR, která klientovi s oblečením značky Element nastavila shodu na klíčová slova tak, že na web přicházeli zákazníci hledající tablet Element. Značka má sice stejný název, ale tím jejich vztah končí. Měsíčně to stálo přibližně 5.000 Kč a samozřejmě nevygenerovalo ani jednu konverzi.

Negativních situací, které mohou nastat je poměrně hodně (klíčová slova, budget, CPC, vstupní stránky, kvalita reklam, nesmyslné PNO atd.), a všechny mají stejný výsledek – ztrátu peněz. Mohu vám pomoci tyto chyby odhalit, případně se domluvit na správě PPC systémů. Pro bližší info mě můžete kontaktovat na emailu info@tomaszahalka.cz

Chci budovat PPC

10 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Google Ads (PPC)

Optimalizace kampaní

Seznam Ads (PPC)

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci budovat SEO 

20 000 Kč / měsíčně

MKT konzultace

Analýza klíčových slov

Optimalizace webu

Posilování linkbuildingem

Reporting práce

Min. délka spolupráce je 6 měsíců.

Chci jen konzultaci

od 5 000 Kč / 2,5 h

MKT konzultace

60 minut příprava

SEO + PPC marketing

90 minut konzultace

Audio / video záznam 

Záloha na konzultaci je 50 % předem.

WordPress Pricing Table Plugin

Rate this post
Podpořte autora sdílením: